za horizont

Ahoj cestovatelé!

Jsme Jana a Julien, dvě dobrodružné duše, které spojilo nečekané setkání v severním Vietnamu. Společný příběh se nám začal psát na pověstném okruhu kolem Ha Giangu, kudy jsme projížděli na motorkách.

Naše individuální cesty nás dovedly z různých koutů světa – Jana objevovala krásy Oceánie a Asie, zatímco Julien poznával kouzlo Latinské Ameriky a následně také Asie.

Na Seychelách jsme si řekli své „ano“ a od té doby putujeme životem společně. A právě zde, na těchto nádherných ostrovech, jsme se rozhodli dál rozvíjet i tento blog ve dvou.

Za horizont není pouhým deníkem z dovolené. Je to prostor, kde spolu můžeme sdílet radosti i výzvy z cest, tipy na zajímavá místa i rady pro bezstarostné putování.

Vstupte s námi do světa, kde se slovo „cestování“ stává zdrojem nekonečné radosti. Doufáme, že vám naše příběhy pomohou překonat obavy z neznáma a podnítí vaši touhu po objevování. Protože každá cesta je jedinečným příběhem a nabízí novou možnost najít něco úžasného. A třeba vám obrátí život na ruby, tak jako v horách severního Vietnamu kdysi nám:)

Pokud budete chtít sledovat naše cesty na Instagramu, navštivte @zahorizont.cz 🙂

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *