Jak si najít práci na Islandu

O mně

Za horizont je tady pro každého, kdo hledá inspiraci pro svou příští dovolenou nebo klidně rovnou cestu kolem světa.

Tento web vznikl hned z několika důvodů. Tím nejdůležitějším bylo podělit se o mé osobní zkušenosti a zážitky z cest. Ráda bych zde ukázala, že cestování není absolutně nic nedosažitelného, ať už jde o finance nebo strach z neznáma. Informovanost, připravenost a cestovatelské naladění je doufám to, co si z mých příspěvků odnesete.

Za tím osobním horizontem

Oblíbená destinace| Belize, severní Laos, vanuatský ostrov Tanna, rakouské Alpy
Vysněná destinace | Latinská Amerika
Cestovní styl | Cestovala jsem jsem hlavně sama, ale i ve dvojici a s partou. Cestovala jsem low-cost, ale uměla jsem si dopřát zážitky. Cestovala jsem s batohem, ale někde doma bych našla taky kufr. Cestovala jsem letadlem, lodí, autobusem, na skútru, autem, tuk-tukem, jeepneym, stopem i pěšky.

Zdaleka jsem neprocestovala celý svět, ale pár destinací už mi pod nohama prošlo. Několik měsíců jsem pracovala v USA a na Islandu, rok jsem strávila cestováním a prací na Novém Zélandu. To mi umožnilo projet kus jihovýchodní a východní Asie, ohřát se na ostrovech v Oceánii a nakouknout do Ameriky. V současnosti mám základnu v Praze, ze které se dobře vyráží do Alp, Dolomit a vlastně všech koutů Evropy.

Jestli budete mít dotaz, potřebovat více informací, nebo se chtít podělit o vlastní zkušenosti, prosím pište, komentujte. Díky, že jste přišli Za horizont.

Jana

admin@zahorizont.cz